Przyjazd 25 maj '17
Wyjazd 26 maj '17
Rezerwuj

MIEJSCE, KTÓREGO SZUKASZ

Powrót sił, jasne myśli, uśmiech… 
To prawie jak magia… magia Spa.
Mera SPA -  tu czas naprawdę zwalnia.

Odnowa dla ciała i umysłu

Mera SPA  - miejsce stworzone z pasji i wiary, że właściwie podane chwile relaksu są prawdziwą odnową dla ciała i umysłu, napełniają energią oraz inspiracją do dalszego działania. To miejsce czerpiące z piękna nadmorskiego otoczenia, które dzięki wyjątkowym rozwiązaniom architektonicznym pozwala swoim Gościom być zawsze jedynie o mały krok od morza i cieszyć się jego widokiem.

Spa/spa-wellness-meraspa-sopot163.jpg

Pasja i zaangażowanie pracowników

Mera SPA - tutaj zaopiekują się Tobą ludzie pełni pasji, profesjonalni, głęboko rozumiejący swoją misję i wkładający serce w czas poświęcony każdemu Gościowi. 

Spa/spa-wellness-meraspa-sopot153_1.jpg

Odpoczynek od codzienności

Witaj w miejscu, gdzie nie potrzebujesz zegarka, pozwól aby nasz zespół odgadł i wyszedł naprzeciw Twoim potrzebom… po prostu odpręż się, a my zajmiemy się resztą. Relaks wywołuje  uśmiech, a uśmiechnięci ludzie to piękni ludzie. 

Spa/spa-wellness-meraspa-sopot188.jpg

Cudowny relaks

Hotel przy samej plaży. W pełni zasłużone 4*. Komfortowe pokoje i super łazienki. Śniadania bardzo dobre. Hotel przyjmuje pieski. Co więcej można z nimi wejść do restauracji i obsługa nie robi problemu. Blisko do molo a jednak spokój i cisza. :) Rewelacyjne zabiegi spa i własna linia kosmetyków z bursztynem. Cudowne miejsce i z przyjemnością wracam tam kilka razy w roku.

Pakiety Day SPA

Pomysły na idealny prezent

Zobacz wszystkie
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij